זאבו ושות' משרד עו"ד

חברות טכנולוגיה וסחר בינלאומי

I'm a title

פעילות בינלאומית יבוא-ייצוא, מיזוג ורכישה.

אנו מייצגות לקוחות במגוון רחב של עסקאות מקומיות ובינלאומיות, ביניהן עסקאות מורכבות ורחבות היקף, כמו גם עסקאות סטנדרטיות.

 

ההבנה המסחרית העמוקה, כמו גם הניסיון העסקי הבלתי אמצעי שלנו, מאפשרים לנו לסייע ללקוחותינו הישראלים בעסקאות עם לקוחות או מוכרים מחו"ל, וללקוחותינו בחו"ל בעסקאות עם לקוחות או מוכרים מישראל.

 

אנו מנוסות במתן סיוע ללקוחות בבנייה וניהול משא ומתן של עסקאות מסחריות מסוגים שונים, כולל: מיזוגים ורכישות, ניסוח וניהול משא ומתן בנושא הסכמי ייצור ואספקה, הסכמי OEM, הסכמי רישוי, הפצה ומשגור, הסכמי העסקה, ייעוץ ומתן שירותים.

 

יתר על כן, אנו מנוסות בתחומים הבאים: ניהול משא ומתן, בנייה ותיעוד עבור מיזמים משותפים בינלאומיים, רכישות ומיזוגים בינלאומיים, הקמת חברות בת בבעלות זרה מלאה, זכיינות בינלאומית, השקעות בינלאומיות, חוזים מסחריים חוצי גבולות, הקמת חברות אחזקה עם מיסוי יעיל, הסדרי העברת רישיונות וטכנולוגיה.

חברות הזנק

היי-טק זה לא רק חברות הזנקuble click me.

חברות הזנק, אפילו אלו המבוססות והמגובות על ידי מחזיקי מניות מנוסים, זקוקות לייעוץ על מנת 'לקום על רגליהן' מהר ככל האפשר.

 

אנחנו מציעות ייעוץ משפטי בהיר וישים, עם המלצות הנתמכות על ידי דרכי פעולה אלטרניטיביות וניתוח סיכונים פרגמאטי, המבוסס על ניסיון בעבודה עם עשרות חברות הזנק ומספר לא מבוטל של 'אקזיטים'.

מטרתנו היא לסייע ללקוחותינו לנוע קדימה בתחום מבטיח זה, על ידי סלילת דרכם באמצעות ייעוץ ושירות משפטי חיוני ורב תושייה, כולל, בין השאר, בתחומים הבאים: הסכמי רישוי מורכבים, רישוי טכנולוגי, זכיינות, הסכמי העברת  זכויות קניין רוחני, חסויות, הסכמי סודיות, הסכמי מחקר ופיתוח והסכמי מיקור חוץ.

אנו מייצגות חברות, משקיעים, מפתחים, מוכרים ומשתמשי טכנולוגיה ומתגאה בהבאת חוש עסקי ומומחיות משפטית לשולחן העבודה; כל זאת על מנת לאפשר ללקוחותינו להבדיל בין 'חובה' ל-'מותרות', ולהגן על האינטרסים החומריים והמסחריים שלהם בצורה חכמה.

 

 

I'm a title

פעילות תאגידיתle click me.

דיני עבודה

אנו מייעצות לחברות בנוגע להיבטים של משפט תאגידי ומלווה עסקאות מסוגים שונות ומגוונות. אנו בעלות ניסיון בעבודה משפטית עם תאגידים במגוון תעשיות, ביניהן תעשיית האנרגיה, הבריאות, האווירונאוטיקה, התוכנה והחומרה, ותחומים כגון ביוטכנולוגיה, תקשורת, טכנולוגיות מידע, תעבורה, עסקים, מכשור רפואי, כימיקלים, וייצור ומוצרי צריכה.

 

נוסף על כך, בוורלי מגשרת מוסמכת, מנוסה ומיומנת, וביכולתה להעריך מגוון רחב של מצבים ולעזור לצדדים להגיע לפתרון מעשי וישים, המקובל על כולם. בוורלי מוצאת את כישורי הגישור שלה שימושיים מאוד בעבודה תאגידית, כיוון שבכל חברה בצמיחה צצות מחלוקות וקונפליקטים שיש לפתור על מנת שהחברה תוכל להמשיך לצמוח.

 

כך בוורלי כמגשרת, לא פותרת את הבעיה ומאלצת את הפתרון על הצדדים, אלא עומדת כגוף ניטראלי בין הצדדים ומסייעת להם למצוא פתרון בעצמם.

תחום משאבי האנוש והתעסוקה הינו חלק בלתי נפרד מהעולם העסקי העכשווי; עולם בו סוגיות תעסוקתיות מקבלות תשומת לב לא מבוטלת לעתים קרובות. ברשותינו ניסיון במתן ליווי משפטי בנושאים תעסוקתיים וייעוץ בסוגיות של סודיות ואי תחרות. ניסיונינו המקצועי נוגע גם בניסוח וניהול משא ומתן בנושא הסכמי ייעוץ, הסכמי קבלנות, הסכמי מיקור חוץ ומגוון תוכניות הטבות, כולל אופציות, מניות דמה, שיתוף רווחים וכד'.

קניין רוחניle click me.

אנו מספקות ללקוחותינו ייעוץ בנושא קניין רוחני, ומדריכות אותם במבוך הסוגיות המשפטיות, התקנתיות והעסקיות, תוך כיסוי טווח רחב של סוגים והיבטים של קניין רוחני.

 

אנו דוגלות בתפיסה מאוזנת של טיפול בקניין רוחני, תוך התחשבות בעובדה כי המערכת המשפטית טרם הצליחה לעמוד בקצב ההולך וגובר של ההתקדמות הטכנולוגית.